tipobet giris
Tipobet Astropay İle Ödeme

Tipobet Astropay İle Ödeme

Astropay, elektronik ön ödemeli karttır. Uluslar arası piyasada geçerli bir kart olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Sanal alışverişler ya da sanal para transferleri, internet ödeme işlemleri ya da para transferleri yönünde kullanılan bir kart olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Her geçen gün ülkeler arası transfer işlemlerinde de, en fazla tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Tipobet sitesinin para transfer işlemlerine ve ödeme yöntemlerine bakıldığında, bu seçeneğinde üyelerin karşısına çıkarıldığı görülecektir. Diğer bir ifadeyle, tipobet astropay ile ödeme imkanı sağlayan sitelerden bir tanesidir.

Tipobet Astropay İle Para Yatırma

Site hesaplarına bu yöntemi kullanmak suretiyle, maksimum güvenlik tedbirleri kapsamında ve maksimum hızlı bir şekilde para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tipobet astropay ile para yatırma işlemi için, ilk önce kendinize bir astropay kart satın alma işlemini yapmanız gerekecektir. Bu konuda tipobet sitesi tarafından sağlanan bir hizmet yoktur. Türkiye distribütörleri üzerinden astropay kart satın alma işlemini yapmanız, kart içerisinde önyükleme bedelini bulundurmanız gerekecektir. Tipobet astropay ile ödeme her zaman sorunsuz gerçekleşmektedir.

Bu şartları sağlayan kartı satın aldıktan sonra, tipobet giriş işlemini yapmanız, para yatırma formuna gelmeniz, astropay seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Sizlere bayii ya da distribütör veya kartı satın aldığınız şahıs veya kuruluş tarafından teslim edilen kart numarasını, güvenlik numarasını, son kullanım tarihini ilgili bölümlere girmelisiniz. Kart içerisinden transfer edeceğiniz para miktarını da yazdıktan sonra, onay tuşuna basmanız yapacağınız son işlem olacaktır.

Tipobet Astropay İle Para Yatırma Komisyonu

Site hesaplarına astropay yöntemini kullanmak suretiyle para transfer işlemini gerçekleştirdiğinizde, göndereceğiniz para üzerinden kesilen herhangi bir miktar bulunmayacaktır. Tipobet astropay ile para yatırma komisyonu alan bir site değildir. Ne kadar para transfer ederseniz, göndermiş olduğunuz paranın tamamı hesaplarda kullanılır halde bulunacaktır. Astropay haricinde tipobet cep bank ile ödeme söz konusu olmaktadır.

Tipobet Belge Talepleri

Belirli kurallar dahilinde site, üyelerden belge talep etme hakkına sahiptir. Tipobet belge talepleri konusunda bir araştırma yapar iseniz, karşınıza çıkacak ilk uygulama, hesap doğrulama işlemleri olacaktır. Güvenli ve yasal sınırlar içerisinde işlem verilmesi amacıyla, üyelerden en azından bir defa olacak şekilde belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Sık bir şekilde her işlem karşılığında belge alınması şeklinde bir anlayış geçerli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.