tipobet giris
Tipobet Astropay ile Para Yatırma ve Çekme

Tipobet Astropay ile Para Yatırma ve Çekme

Tipobet sitesi, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda üyelerinin karşısına, tercihleri doğrultusunda farklı seçenekler ile çıkmaktadır. Site, para yatırma ve çekme işlemleri konusunda uyguladığı sistemlerin arasına, Tipobet astropay ile para yatırma ve çekme sistemini dahil etmiştir. Astropay bilindiği üzere, sanal bir karttır ve yetkili bayiler üzerinden satın alındıktan sonra, içerisinde bulunan ön yükleme bedeli Tipobet sitesi hesaplarına güvenli bir şekilde ve anında aktarabilmektedir.

Bu işlem karşılığında herhangi bir ücret alınmamaktadır. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde işlem yapılması mantığından hareket ile ortaya çıkan kart, Tipobet ödeme yöntemleri arasında en çok tercih edilen seçeneği işaret etmektedir.

Tipobet Astropay ile Para Yatırma ve Çekme Kuralları

Tipobet astropay ile para yatırma ve çekme kuralları nelerdir? Sorusunun karşılığında öncelikli olarak, sitenin belirlemiş olduğu ana kuralların bulunduğunun bilinmesi gerekmektedir. Eğer herhangi bir bayi üzerinden astropay kart tedarik işlemini gerçekleştirmiş iseniz, bu kart ile hesabınıza güvenli bir şekilde para yatırma seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Kendi isminize tanımlamış olduğunuz bir hesabınız bulunuyor ise, bu hesabınızın içerisine, astropay yöntemi ile güvenli bir şekilde para yatırabilmek için, hesap bölümüne giriş yapmalı ve bu başlık altından astropay yöntemini tercih ederek, bayi tarafından size teslim edilmiş olan pin kodunu, güvenlik kodunu ve CVV numarasını girmeniz gerekecektir. Bahse konu kodları ve kullanma tarihini yetkili bayinizden mutlaka istemeli ve doğruluğundan emin olmalısınız.

Tipobet Astropay ile Para Yatırma

Tipobet astropay ile para yatırma işlemleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Önce site hesabınıza giriş yapmalı, giriş yaptıktan sonra ödeme yöntemleri arasından astropay seçeneğini tercih etmelisiniz. Tercih işlemini yaptıktan sonra, bayi üzerinden satın almış olduğunuz kartta bulunan numarayı, CVV numarasını ve kartın son kullanım tarihini ilgili hanelere girmelisiniz.

Bu işlemi tamamladıktan sonra, hesabınıza göndermek istediğiniz para miktarını dolar cinsinden yazmalı ve onay vermelisiniz. Maksimum bir iki saniye içerisinde yani onay verdiğiniz andan itibaren para hesabınıza geçmiş olacaktır.

Tipobet Astropay ile Para Çekme

Tipobet sitesinin hizmetlerini kullanmış ve bu hizmetler neticesinde kazanç elde etmiş iseniz, elde etmiş olduğunuz bu kazancı Tipobet astropay ile para çekme metodunu kullanarak geri alma imkanınız bulunmaktadır. Yapacağınız sadece hesaplarım bölümüne giriş yapmak, para çekme formuna gelmek, bu forma astropay seçeneği yönünde tercihte bulunmak.

İlgili haneleri bayi tarafından size teslim edilen güvenlik kodunu, kart numarasını ve son kullanım tarihini girmektir. Bu aşamadan sonra, maksimum 5 dakika içerisinde elde etmiş olduğunuz kazancın hesaplarınıza yatırıldığını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.