tipobet giris
Tipobet Ecovoucher İle Ödeme

Tipobet Ecovoucher İle Ödeme

Tipobet sitesi, gelişen teknolojik şartlar ve üye talepleri doğrultusunda ödeme yöntemlerinde de farklı seçenekleri kullanıma açmış bulunmaktadır. Tipobet ecovoucher ile ödeme yapabileceğiniz, hesaplara para transfer edebileceğiniz siteler arasında bulunmaktadır. Bu yöntem bilindiği üzere, uluslar arası piyasada geçerli olan elektronik ön ödemeli kartlar anlayışını temsil etmektedir. Bir kart satın alırsınız, bir ecovoucher kartı satın alırsınız, kart içerisinde belirli bir miktar para bulunur. Kart içerisinde bulunan bu parayı, tıpkı kredi kartı sisteminde olduğu gibi, Tipobet sitesi hesaplarına transfer edebilirsiniz.

Tipobet Ecovoucher İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Ecovoucher kartında bulunan parayı, Tipobet sitesi hesaplarına transfer edebilirsiniz. Bunun için önce bir ecovoucher kart satın al işlemini yapmanız gerekecektir. Bunu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Resmi internet sayfasına giriş yaparsınız, müşteri temsilcisi ile görüşür, hangi bedelde kart satın almak istediğinize karar verir ve o kartı satın alırsınız. Müşteri hizmetleri sizlere 19 haneden oluşan bir pin kodu ve bir güvenlik numarası verir. Tipobet ecovoucher ile ödeme nasıl yapılır? Sorusunun karşılığında kullanılacak olan bilgi, kart içerisinde bulunan para, sizlere teslim edilen 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarası ya da CVV numarası olacaktır. Bunun yanı sıra tipobet neteller ile ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

Tipobet giriş işlemini yaparsınız, giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra para yatırma formunu açarsınız. Açılan para yatırma formunun içerisinde, ecovoucher isminin yazılı olduğunu görürsünüz. Seçim işlemini yaparsınız, önceden satın aldığınız ön ödemeli kart içerisinde bulunan parayı, sisteme, Tipobet sitesine yükleyebilmeniz için sizlere teslim edilen 19 haneli pin kodunu, güvenlik kodunu yazarsınız. Kart içerisinde bulunan ve göndermek istediğiniz para miktarını yazarsınız ve işleme onay verirsiniz. Sistem otomatik olarak devreye girer, kart içerisinde bulunan para hesaba transfer edilir.

Tipobet Ecovoucher İle Ödeme Süresi

Site hesaplarına ecovoucher yöntemini kullanmak suretiyle yapacağınız para transferi işleminin süresi çok kısadır. Tipobet ecovoucher ile ödeme süresi anında olarak tanımlanmış bulunmaktadır. Anında ödeme ne anlama gelir? Para yatırma formu açılır, ecovoucher ismi bulunur, gönderilecek para miktarı, kart numarası, güvenlik numarası yazılır. Altta bulunan onay tuşuna basılır. Ödeme gerçekleşti yazısı göründüğü andan itibaren, para Tipobet sitesi hesabına geçer.

Tipobet Para Yatırma Güvenli mi?

Site güvenli bir şekilde hizmet alabileceğiniz yabancı bahis siteleri arasında bulunmaktadır. Bu ifadenin içerisinde, Tipobet para yatırma güvenli mi? Sorusunun karşılığı da bulunmaktadır. Hangi sistemi kullandığınızın bir önemi yoktur. Comodo SSL eşliğinde para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gönderdiğiniz para hesabınızda net olarak bulunur. Site kaynaklı bir güvenlik açığı ile karşılaşmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.