tipobet giris
Tipobet Jeton İle Ödeme

Tipobet Jeton İle Ödeme

Jeton yöntemi son zamanlarda en fazla kullanılan para transferi seçenekleri arasında bulunmaktadır. Türkiye piyasasında da bu sistemin kullanılması mümkündür. Jeton ile ödeme aslında sanal cüzdanlar ile ödeme işleminin yapılması anlamına gelmektedir. Tipobet sitesi finansal işlemlerde bu konuda üyelere avantaj sağlamaktadır. Tipobet jeton ile ödeme ifadesi kullanıldığında, site hesaplarına para yatırılması, elde edilen kazançların site hesaplarından jeton hesaplarına çekilmesi şeklinde iki farklı uygulama bulunmaktadır.

Tipobet Jeton İle Para Yatırma

Para yatırma işlemlerinde jeton yöntemini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmanız için bir jeton hesabı oluşturmalısınız. Tipobet sitesinden jeton hesabı oluşturamazsınız. Bu yönde bir hizmet verilmemektedir. İnternet üzerinden resmi başvuru yapar, kendinize bir jeton hesabı, bir sanal cüzdan oluşturursunuz. Açmış olduğunuz bu hesap içerisine para transfer işlemini, yine ilgili distribütörler üzerinden, cüzdan açtığınız resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirirsiniz. Tipobet jeton ile para yatırma işlemini yapabilmeniz için, kullanacağınız para jeton hesabınıza aktarmış olduğunuz para olacaktır. Tipobet jeton ile ödeme işlemleri sorunsuz gerçekleşmektedir.

Tipobet giriş işlemini yaparsınız, ana sayfayı açtığınızda hesabım menüsünü bulur, bu menü üzerinden para yatırma formuna gelirsiniz. Alt alta sıralanmış seçeneklerden jeton yazısını bulup, tıklama işlemini yaparsınız. Hesap numarasını yazarsınız, göndereceğiniz para miktarını yazarsınız, para birimini seçersiniz, altta bulunan onay tuşuna basarsınız. Sistem otomatik yönlendirme seçeneğini devreye alır. Jeton hesabınızın olduğu resmi internet sayfasına yönlendirme yapılır. Giriş işlemini yaparsınız, Tipobet sitesinde vermiş olduğunuz talimattaki bilgileri ekranda görürsünüz. Gönder butonuna bastığınızda, transfer tamamlanır.

Tipobet Jeton İle Para Çekme

Tipobet sitene bu yöntem ya da herhangi bir yöntem ile para yatırdığınızda, jeton ile para çekme talimatı verme hakkı sizlere tanınmış bulunmaktadır. Tipobet jeton ile para çekme işleminde para çekme formu açılır. Jeton seçeneğine gelinir, seçim işlemi yapılır. Oluşturulan jeton cüzdan hesap bilgileri sistemde bulunan boş bölümlere girilir. Çekilecek para miktarı yazılır, onay verilir, işlem tamamlanır. Kısa sürede gerçekleşen bir işlemdir. Komisyon alınmaz. Tipobet jeton ile ödeme esnasında ödeme kuralları bahis severlere yardımcı olmaktadır.

Tipobet Şikayet

Tipobet sitesi ile çalıştığınız anda, bir olumsuzluk yaşıyor iseniz ya da yaşadığınızı görüyor veya düşünüyor iseniz, her türlü konuyu müşteri hizmetleri üzerinden görüşmek suretiyle çözüme kavuşturabilirsiniz. Tipobet şikayet konularında canlı destek hattı, şikayet konularında elektronik posta servisi kullanılabilir. Kesintisiz ve Türkçe dil seçeneğinde hizmet verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.