tipobet giris
Tipobet Üyelik Şartları

Tipobet Üyelik Şartları

Tipobet sitesini gerçekten kullanmak istiyor iseniz ve bu sitenin bahis ya da oyunlarından gerçek paralar ile para kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, hesap açmanız gerekmektedir. Elbette hesap açabilmeniz için belirlenmiş, Tipobet üyelik şartları dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Aşağıda belirtilen şartları sağladığınızı gördüğünüz an itibariyle, hemen başvuru yapabilir, üyelik kayıt formunu doldurup, gönderebilir ve onaylanmasına, sadece 5 dakika içerisinde onaylanmasına müteakip sitenin tüm hizmetlerini kesintisiz bir şekilde almaya devam edebilirsiniz.

Tipobet Yasal mı?

Üye olmadan önce, haklı olarak Tipobet yasal mı? Sorusunun karşılığını görmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu site Hollanda Antilleri Hükümeti tarafından kurulmuş bir şirket tarafından ya da bu ülke üzerinde kurulmuş bir Limited Şirketi tarafından, ülkede bulunan ve uluslararası piyasada kabul edilen oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden yasal yetki belgesini almıştır. Avrupa ülkelerinde en fazla tercih edilen siteler arasında bulunmak ile birlikte, dünya genelinde de kabul edilen yasal özellikleri ile hizmet vermektedir. Sadece Türkiye’de ve Türkiye gibi birkaç ülkede vergi sistemleri ve benzeri konular nedeniyle, yabancı olarak tanımlanmaktadır. Ancak Türkiye pazarına hizmet verdiği de tespit edilebilmektedir. Tipobet üyelik şartları giriş esnasında incelenebilmektedir.

Tipobet Üye Olmak İçin Gereken Şartlar

Hesap açabilmeniz için, önce şartlara sahip olup olmadığınızı bilmelisiniz. Nedir bu şartlar? 18 yaşında olacaksınız ya da 18 yaşın üzerinde bulunacaksınız. Bu yaş grubu içerisinde bulunmayanların Türkiye üzerinden üye olma imkanı bulunmamaktadır. Açacağınız hesaplarda dikkat edeceğiniz kriterlerden diğer bir tanesi ise, 1 tane hesap anlayışı olacaktır. İkametgah adresiniz ve ip adresiniz üzerinden aynı aile fertleri de dahil olacak, siz de dahil olacak şekilde, sadece 1 tane hesap açılacaktır. Ayrıca herhangi bir gerekçe ile üyelik iptal işleminin yapılmamış olması da talep edilmektedir. Üyelik iptali yapıldığında yeniden üye olması mümkün değildir. Bu şartlar ile birlikte hemen hesap açabilirsiniz. Tipobet üyelik şartları giriş esnasında veya üyelik esnasında incelenebilmektedir.

Tipobet Üyelik Ücreti Ve Süresi

Tipobet üyelik şartları yukarıda belirtilmiştir. Bu şartları sağladığınız andan itibaren, hemen üyelik sürecini, üyelik başvuru formu üzerinden başlatacaksınız. Bu işlemlerin tamamının gerçekleşme süresinin maksimum 5 dakika olduğunu göreceksiniz. Ayrıca üye olma aşamasında, herhangi bir şekilde sizlerden para talep edilmeyecektir. Para talep edilmeden işlemleri gerçekleştirdiğinizi de göreceksiniz. Ücretsiz üyelik işlemi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.